Koniny všude okolo koní
Stránky dvou fešáků - chovných valachů
Pche.

Kámoška si dneska myslela, že nedorazí. Já jí dám, takhle si vychrápávat po noční. Ale jelikož jsem chytrá kobylka, tak jsem ráno začala pajdat na zadní nohu. A vydrželo mi to až do večera. Rančerka z toho byla celá špatná, a protože Rančer je mimo domov, tak vzhledem k tomu, že má doma malé miminko, nechtěla mi šahat na nohu, abych jí něco neprovedla a nezůstalo mimčo doma samo. Takže urgovala Kámošku. Jenže tý se trubce vybil telefon. A myslíte, že se obtěžovala nabít si ho a zapnout? Ne. Normálně sebou plácla do postele a usnula! To jí mohl Rančer s Rančerkou nahánět, když měla vypnuto.
            Ale navečer si ho zapnula, hned hupla na kolo a tradá za svou chudinkou kobylkou. Ještě pár měsíců a budu ji mít úplně ochočenou. No ještěže přijela, protože mi dala vylízat kýbl od kašičky a to já moc, moc ráda. Rančerka by mi strčit hlavu do kýble nenechala.
            Pak si mne vyvedla na dvůr, aby se podívala, jak pajdám (nechápu). Tak jsem jí teda zapajdala, aby neřekla. No a v boxe mi vyčistila kopýtka a ochmatala bolavou nožičku. Celou dobu mne chválila, jak jsem hodná, jak hezky dávám nohu. To já jsem hodná. Hlavně, když mám celou kupičku sena u sebe. To jo. No, ale nakonec se strašně mudrlantskym výrazem prohlásila, že mi to jen trochu hřeje, že jsem se asi někde bacila, a že uvidíme, jestli když tu nohu ponořim zítra ráno do studeného bahna, tak by to mělo bejt dobrý. No, to si ještě rozmyslim. Zítra je celej den v práci, ale hnát ji po tmě na kole na ranč je lákavý...


Že by mlíko?

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one