Koniny všude okolo koní
Stránky dvou fešáků - chovných valachů

Čtvrtek 6.3.2008

Pche.

Kámoška si dneska myslela, že nedorazí. Já jí dám, takhle si vychrápávat po noční. Ale jelikož jsem chytrá kobylka, tak jsem ráno začala pajdat na zadní nohu. A vydrželo mi to až do večera. Rančerka z toho byla celá špatná, a protože Rančer je mimo domov, tak vzhledem k tomu, že má doma malé miminko, nechtěla mi šahat na nohu, abych jí něco neprovedla a nezůstalo mimčo doma samo. Takže urgovala Kámošku. Jenže tý se trubce vybil telefon. A myslíte, že se obtěžovala nabít si ho a zapnout? Ne. Normálně sebou plácla do postele a usnula! To jí mohl Rančer s Rančerkou nahánět, když měla vypnuto.
            Ale navečer si ho zapnula, hned hupla na kolo a tradá za svou chudinkou kobylkou. Ještě pár měsíců a budu ji mít úplně ochočenou. No ještěže přijela, protože mi dala vylízat kýbl od kašičky a to já moc, moc ráda. Rančerka by mi strčit hlavu do kýble nenechala.
            Pak si mne vyvedla na dvůr, aby se podívala, jak pajdám (nechápu). Tak jsem jí teda zapajdala, aby neřekla. No a v boxe mi vyčistila kopýtka a ochmatala bolavou nožičku. Celou dobu mne chválila, jak jsem hodná, jak hezky dávám nohu. To já jsem hodná. Hlavně, když mám celou kupičku sena u sebe. To jo. No, ale nakonec se strašně mudrlantskym výrazem prohlásila, že mi to jen trochu hřeje, že jsem se asi někde bacila, a že uvidíme, jestli když tu nohu ponořim zítra ráno do studeného bahna, tak by to mělo bejt dobrý. No, to si ještě rozmyslim. Zítra je celej den v práci, ale hnát ji po tmě na kole na ranč je lákavý...


Že by mlíko?

07.04.2008 20:47:48
Lena_Sawyer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one