Koniny všude okolo koní
Stránky dvou fešáků - chovných valachů

Neděle 9.3.2008

Dnes si to přihasila ještě když jsme stáli v boxe a nechala si naprosto dobrovolně ožírat bundu i se zipy, což je fajn, to mám moc ráda.

Pak začali vodit do ohrady koně. Kámoška vedla Hondyho, kterej se jí před ohradou rozeběhl dovnitř. Tak ho pustila a nesmyslně se otočila proti Lopě, která už taky nabírala rychlost. No málem jí skočila přímo pod kopyta. Kdyby Rančer Lopu nechytil, mohlo bejt po ní. Fakt není normální. Normální člověk i kůň by to otočil na druhou stranu, ale ona ne.Odvedení mne do ohrady se už obešlo bez podobnejch excesů, bo co mne bolí nožička, jsem hodná kobylka. Akorát mne pleskla po zadku (!), protože se jí nelíbilo, že jsem v místě ohradníku očuchávala seno. No a co? Měla to vymyslet nějak jinak a ne mne odhánět od toho zajímavého stébelka sena.

            Zase mi čučela na nohu a zase nic nového nevymyslela.

            V poledne přišla i s Veve a obě mne pozorovali. Myslela jsem, že obdivují mou krásu, ale ne. Normálně se bavili o tom, že bych šla dát do buřtů nebo na gril! Opravdu jejich černý humor nechápu! Taková neslýchanost. Chtít mě sníst. Mě, která má tak ušlechtilé geny. To ještě Kámošce spočítám. Jen co mi bude líp a zase mne zatáhne do kruhovky, dám jí to sežrat. Ale ne mě, ale pěkné svíce a hupy na ní. O vykopávání zadníma nemluvě. Í hahá

07.04.2008 20:52:01
Lena_Sawyer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one