Koniny všude okolo koní
Stránky dvou fešáků - chovných valachů

Sobota 12.1.2008

Tak Kámoška neřehtala, jen na mě dělala bubáky a snažila se mi narvat hlavu mezi nohy (moji vlastní).

Ale já nejsem blbá, proč bych jí tam měla strkat, když pamlsek se dá sebrat i z boku? I haha. Já jí dám, dělat si ze mě legraci. Jsem vážená dáma, a žádný hříbě na hraní!

            Zase mne táhla ven. Tam se mi samosebou nechtělo (vzpomínka na včerejší bubákobraní byla hrozivá), ale ta sůva mě nalákala sprostě ven na pamlskek! No, ale tak když už jsem tam byla, tak jsem za ní šla. Táhla mne zase na hřiště, kde bylo hafo vynikající trávy. Takže i když mne táhla pořád dopředu, tak jsem hlavu nezvedla a pěkně jsem dlabala, aby mi to náhodou někdo nesnědl! To bych nepřežila.

            Kámoška se táhla i s Kámošem. Na chvíli mu dala MOJE vodítko, aby mne prý vedl. Tak to Snad si nemyslí, že mu budu věřit, že mě ochrání před bubákama. Dala jsem jim velice jasně najevo, že chci, aby mne zase pěkně vedla Kámoška. A co ona? Tý by to bylo jedno! Klidně by mne nechala napospas Kámošovi! Ale Kámoš je mnohem inteligentnější a řekl jí, ať si mne zase vezme… Takže tragédie zažehnána a já se zase uklidnila a veškeré bubáky statečně přehlížela. Akorát Kámoška nadávala, že jsem se při vyhlídce domova začala rozbíhat. No a co? Alespoň si potrénuje svalstvo.

            Jo, a Lopa mi poradila, co dělat s bobkama. Žádný kadění do rohu. Pěkně roztahat po celym boxe, abych dostala každý den úplně čistou podestýlku. Lopa je fakt kamarádka.

            Vaše chytrá Lottynka

16.02.2008 19:58:20
Lena_Sawyer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one