Koniny všude okolo koní
Stránky dvou fešáků - chovných valachů

Čtvrtek 3.1.2008

Čtvrtek 3.1.2008 - obrázek

Čtvrtek 3.1.2008 - obrázek

Dneska si kámoška dala s příchodem nějak načas.

řišla až dlouho po snídani! No, ale budiž jí alespoň trochu odpuštěno, že mě uchlácholila pamlskama. I když by jich mohlo být víc, no. Jen mám dilema – jestli mi víc chutnají ty kukuřičná kolečka od Rančera nebo mrkvovo bylinkový od Kámošky. No, bude to chtít hodně ochutnávání, než si vyberu.

            Taky jsem si pěkně skočila. Lopa se zamotala do pásky. Chtěla jsem hned vzít roha, ale Rančer stihnul tu pásku zvednout. Tak jsem udělala hop a byla venku. I haha. Pěkně jsem je vypekla. Nicméně mne potupně chytili a nacpali do boxu, kde mě Kámoška drhla rejžákem a nadávala, že si prý koupila prase. Taková blbost! Jsem kobyla a žádné prase. Prase vypadá jinak. A to já náhodou vím, protože bydlí hned vedle našeho výběhu.

            Rančer mi narval do tlamy odpornou, kovovou věc a Kámoška na ni připnula vodítko. To jsem ještě netušila, co se bude dít. Ale pak Rančer vyvedl Lopu a já za ní. Otevřeli se vrata a já najednou stála venku, ani nevím jak. To vám bylo! Ohrada nikde, boxík nikde, žrádlo nikde (!!!!), jen já, Kámoška, Rančer a Lopa. No hrůza. Všude fičelo, všechno se hýbalo. Já se tak bála! Do toho na mne Kámoška pořád dělala šššš, pšššš. Pěkně mě tím lezla na nervy. A pořád. Co na mne má co syčet, když já se bojím! Šli jsme takové kolečko, kde jsem si stihla trochu urvat trávy, zatímco Lopa běhala do kolečka (nechápu, proč to dělala). Pak mne taky nutili běhat do kolečka, ale to zrovna! Proč dělat činnost, která nemá vůbec, ale vůbec žádnej smysl? Jako jedno kolečko jsem oběhla, protože Rančer vypadal neúprosně, ale víc ani ň. Kámoška vyhrožuje, že prej budeme chodit pořád a často a sami (!), ale já jí to moc nežeru. Stejně kecá.

            Jo, a večer mne bacila! A jen pro to, že jsem se na ni trochu natlačila zadkem a hrábla kopytem. No to je toho. Ona se na mne taky pořád nějak natlačuje. A mlátim ji snad? Ne? Takže s ní nemluvim a bude jí to stát minimálně dvě kila mrkve a kukuřičnejch koleček!

                                               Vaše chudinka uražená Lotta

16.02.2008 19:09:45
Lena_Sawyer
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one